Ważne Ogłoszenia na niedzielę 18.10.2020r.

Najnowsze wytyczne w związku z epidemią.

Drodzy Parafianie!

Przed nami kolejny trudny czas zmagań z epidemią. Nieustannie modlimy się o dar zdrowia dla chorych i umocnienie dla ich rodzin. Zawierzamy całą parafię i wszystkich potrzebujących Matce Najświętszej, Św. Sebastianowi i św. Janowi Pawłowi II.

1/ W związku z nowymi wytycznymi dotyczącymi czerwonej strefy informuję, że w naszym kościele w czasie nabożeństw może uczstniczyć tylko 30 osób.

2/ Bardzo proszę, zwłaszcza ludzi starszych, o pozostanie w domu i uczestniczenie w Mszy św. za pomocą telewizji lub radia.

3/ Odwołuję Spotkanie Różańcowe w najbliższą niedzielę. Podejmijmy intencję o ustanie epidemii i umocnienie dla chorych i ich rodzin.

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i błogosławię. Ks. Proboszcz